5 Muhteşem Örgülü Gelin Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar gelin olacak aday arkadaşlar için saç modelleri sizlerle paylaşmak istedik. Gelin saç modellerinin resimlerini kopyalayıp kuaföre gösterebilirsiniz. Gelinler için en popüler saç modellerinden seçmece olarak aldığımız resimleri sizlerle paylaşıyorum.

Sütçü Kız Saç Modeli

Sütçü Kız Saç Modeli

Tüm konuklarınızın görmesi için düğün gününüzde giyeceğiniz muhteşem bir elbise mi var? Saçınızı kabarık bir şekilde giydirerek o elbisedeki her küçük detayın görünür olduğundan emin olun. Düğün günlerinde giyebileceğiniz klasik bir örgülü gelin saç modeli, Hollandalı bir sütçü örgüsü. Düğün günü için saçınıza bir taç veya başka bir saç takısı takmayacaksanız harika, çünkü bu saç stilinde saçınızda birçok şey olacak. Düğün günlerinde gitmeyi planladığınız görünüşe bağlı olarak, dağınık ya da şık yapabilirsiniz.

Yarı Şelale Örgülü Saç Modeli

Şelale Örgülü Saç Modeli
Şelale Örgülü Saç Modeli

Düğün gününüzde saçlarınız için gerçekten basit ve yumuşak bir şey istiyorsanız, saçınızın yarısına kadar yukarıdan aşağıya doğru saç örmeyi deneyin. Tam bir örgüye benzemiyor, bu nedenle bu saç stilini dalgalı veya kıvırcık saçlarla yapmak, bir miktar cilt ve doku elde etmek için harika olacak. Şelale örgüsünün yapılması biraz zor ve mükemmel olduğundan, saçlarınızın büyük gününüzde tertemiz görünmesini sağlamak için bir saç stilistinin sizin için yapmasını isteyebilirsiniz.

Örgülü chignon

 

Örgülü chignon
Örgülü chignon

Hepimiz bir chignon’un gelin görünümleri için en şık, en klasik ve en zamansız saç stillerinden biri olduğunu biliyoruz, ancak normal, geleneksel chignon’dan daha fazlasını arıyorsanız, neden örgüler eklemiyorsunuz? Örgüler klasik chignon’a daha romantik bir görünüm kazandıracak ve onu daha ‘gelin’ gösterecek.

Yan balık kuyruğu Saç Modeli 

Yan balık kuyruğu örgü

Bu yaz  elbisenizle, makyajınızla ve sıcak hava ile çalışacak bir saç modeli isteyeceğinizden eminim! Balık kuyruğu örgüsü yaz için oldukça popülerdir, neden saçlarınızı kız gibi ve romantik bir gelin kıvrımıyla balık kuyruğu örgüsünde yapmıyorsunuz? Merkezden ziyade bir tarafta yapılan saç stillerinin her zaman daha yumuşak ve daha rüya gibi göründüğünü düşünüyorum, bu yüzden bir yan balık kuyruğu örgüsü, herhangi bir yaz gelininde gerçekten mükemmel gözükür.

Süslenmiş Saç Modelleri

Süslenmiş örgüler

Düğün gününde kendi saçınızı yapıyorsanız ve kusursuz basit bir klasik yapmayı planlıyorsanız, daha sonra saçlarınızın hayal ettiğiniz kadar güzel ve canlı olmadığını görebilirsiniz. Bu durumda, neden çiçekler gibi örgülerinize sevimli ve minik küçük bezemeler eklemeyi denemiyorsunuz veya en basit örgülü saç modelinin daha romantik görünmesini sağlamak için ne yapmıyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.