ücretsiz stok video resim siteleri

Ücretsiz Stok Videoları ve Ücretsiz Stok Resimleri Siteleri 20 Adet

Video içerikleri oluşturarak, ürün tanıtımlarınızı veya sosyal medya paylaşımlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Kendi videolarınızı çekerken her zaman istediğiniz görüntüleri elde etmek mümkün olmayabilir. Bu nedenle, stok video içeriklerinden yararlanarak aradığınız konsepte uygun videoları kolayca bulabilirsiniz. Stok video siteleri içerisinde birçok farklı konseptte, ücretsiz videolara erişim sağlayabileceğiniz siteler de bulunmaktadır. Bu sitelerden yararlanarak, video üretim sürecinizi hızlandırabilir ve kendi videolarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu sayede markanızın hikayesini anlatmak veya ürünlerinizi tanıtmak için etkileyici videolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinde birçok ücretsiz stok video sitesi mevcuttur ve bu rehberimizde sizinle bazı örneklerini paylaşıyoruz.

Ücretsiz Stok Video Siteleri

 1. Pexels Video: Yüksek kaliteli, ücretsiz stok videolar sunar. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve ticari kullanım için lisanslama seçenekleri mevcuttur. Daha az reklam içerdiği için birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Pexels Video (https://www.pexels.com/videos/)
 2. Pixabay: Ücretsiz stok fotoğrafların yanı sıra stok videolar da sunar. Çok çeşitli kategorilerde video bulabilirsiniz. Sitedeki videolar Creative Commons Zero (CC0) lisanslıdır, yani telif hakkı sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.  Pixabay (https://pixabay.com/videos/)
 3. Videvo: Videvo, yüksek kaliteli stok videolar sunar. Videolarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz birçok özel efekt ve geçiş efekti mevcuttur. Ayrıca, yalnızca ücretsiz stok videolar sunan bir bölüme de sahiptir. Videvo (https://www.videvo.net/)
 4. Mixkit: Adobe tarafından yönetilen Mixkit, ücretsiz stok videolar ve video şablonları sunar. Düzenleme için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar ve şablonlar sunar. Mixkit (https://mixkit.co/)
 5. Coverr: Coverr, her hafta yeni videolar eklenen, ücretsiz stok video sitelerinden biridir. Videoların her biri 60 saniyeden kısa olup, birçok farklı kategoride mevcuttur. İçeriği bloglar, tanıtımlar ve sosyal medya gönderileri için kullanabilirsiniz. Coverr (https://coverr.co/)
 6. Life of Vids Life of Vids, ücretsiz stok video hizmeti sunan bir diğer web sitesidir. Site, kullanıcılarının yaratıcı projeleri için kullanabilecekleri yüksek kaliteli videolar sunar. Bu videoların tamamı, Creative Commons Zero (CC0) lisansı altında sunulmaktadır, yani herhangi bir telif hakkı ihlali sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz. Life of Vids (https://www.lifeofvids.com/)
 7. Mazwai Mazwai, yüksek kaliteli stok videolar sunan bir diğer ücretsiz site. Site, profesyonel video yapımcıları tarafından oluşturulan videoları içerir. Videoların tamamı Full HD veya 4K kalitesindedir ve herhangi bir telif hakkı sorunu olmaksızın kullanılabilirler. Site, kullanıcıların aradıkları videoyu hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını sağlamak için bir arama motoru da sunar. Mazwai (https://mazwai.com/)
 8. Clipstill Clipstill, hareketsiz stok videolar sunan bir web sitesidir. Site, farklı kategorilerde yüzlerce yüksek kaliteli hareketsiz stok video sunar. Videolar, hareketsiz görüntülerle hareketli detayları birleştirir ve ilginç ve yaratıcı görsel efektler elde etmenize olanak tanır. Clipstill, ücretli ve ücretsiz stok videolar sunar, ancak ücretsiz seçenekler de oldukça fazladır. Clipstill (https://clipstill.com/)
 9. Splitshire Splitshire, ücretsiz stok video, fotoğraf ve grafik tasarımlar sunan bir diğer web sitesidir. Site, kullanıcıların yüksek kaliteli ve benzersiz görsel içerikler bulmalarını sağlar. Splitshire’ın videoları, aradığınız kategorilerde kolayca bulunabilecek şekilde düzenlenmiştir. Tüm videolar CC0 lisansı altında sunulur. Splitshire (https://www.splitshire.com/category/video/)
 10. MotionElements MotionElements, hem ücretsiz hem de ücretli stok video, ses efektleri ve müzikler sunan bir web sitesidir. Site, farklı kategorilerde yüzlerce yüksek kaliteli stok video sunar. MotionElements, kullanıcıların aradıkları videoyu bulmalarına yardımcı olmak için arama motoru ve filtreleme seçenekleri sunar. Ayrıca, site aynı zamanda profesyonel video editörleri için yüksek kaliteli ücretli videolar da sunar. MotionElements (https://www.motionelements.com/free/stock-footage)

Ücretsiz Resim Stok Veren Siteler

 1.  Unsplash (https://unsplash.com/): Geniş kapsamlı koleksiyonu, yüksek kaliteli fotoğrafları ve kullanıcı dostu arayüzü ile bilinen Unsplash, her kategorideki fotoğraf ihtiyacınızı karşılayabilir.
 2. Pexels (https://www.pexels.com/): Ücretsiz ve yüksek kaliteli stok fotoğraf ve video sunan Pexels, birçok kategoriye sahiptir ve telif hakkı konusunda endişelenmeden kullanabileceğiniz içerikler sunar.
 3. Pixabay (https://pixabay.com/): Ücretsiz stok fotoğraf, vektör ve video içerikler sunan Pixabay, kullanıcıların yüklediği yüksek kaliteli görsellerle geniş bir kütüphaneye sahiptir.
 4. Freepik (https://www.freepik.com/): Hem ücretli hem de ücretsiz stok görseller sunan Freepik, grafik tasarım, web tasarım, reklam ve diğer alanlarda sıklıkla kullanılan görsel içerikleri sağlar.
 5. StockSnap (https://stocksnap.io/): Yüksek kaliteli stok fotoğraf koleksiyonu sunan StockSnap, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde aradığınız görseli kolayca bulmanızı sağlar.
 6. Kaboompics (https://kaboompics.com/): Özellikle moda, seyahat, yiyecek ve içecek kategorilerindeki yüksek kaliteli stok fotoğrafları ile bilinen Kaboompics, özgün içerikleri ile dikkat çeker.
 7. Burst by Shopify (https://burst.shopify.com/): Shopify tarafından sunulan ücretsiz stok fotoğraf koleksiyonu Burst, işletme sahipleri ve girişimciler için özelleştirilebilir ve yüksek kaliteli görsel içerikler sunar.
 8. Reshot (https://www.reshot.com/): Çeşitli kategorilerdeki özgün ve yüksek kaliteli stok fotoğraf koleksiyonu sunan Reshot, farklı tarz ve ihtiyaçlara uygun görsel içerikleri sağlar.
 9. Picjumbo (https://picjumbo.com/): Ücretsiz stok fotoğraf koleksiyonu sunan Picjumbo, moda, iş, yiyecek ve doğa gibi birçok kategorideki özgün görsel içerikleri ile dikkat çeker.
 10. Rawpixel (https://www.rawpixel.com/): Özgün ve yüksek kaliteli stok fotoğraf koleksiyonu sunan Rawpixel, her kategoriden binlerce görsel içerik sağlar ve kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca arama yapmanızı sağlar.

Check Also

Google Adsense için Para Kazandıran Konular

Google AdSense, web sitenizden gelir elde etmenizi sağlayan bir reklam ağıdır. Web sitenizdeki ziyaretçilere gösterilen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.